DZIECIAKI PRZYBYWAJCIE!

W ramach naszego Maratonu odbędzie się Wielki Festyn Rowerowy dla Dzieci pod patronatem Burmistrza Słubic i firmy Stomatologia Słubice.

Jak co roku już od 7 lat jazdę na rowerze promujemy wśród najmłodszych. Nie może zabraknąć wyścigów rowerowych dla najmłodszych. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem tej imprezy oraz najważniejszymi informacjami. 

Festyn dla dzieci odbędzie się na jednym z bocznych boisk SOSiR. Zapraszamy do zgłaszania swoich pociech w wieku do 12 lat w biurze zawodów tylko i wyłącznie w dniu imprezy tj. 8 kwietnia. Biuro będzie czynne w godz. 10.30-12.00. Tam będzie można odebrać numer startowy oraz pakiet, który zawiera baton, bon na posiłek i pamiątkę z tego wydarzenia. Następnie rozpoczną się zmagania jak zwykle od najmłodszych, którzy będą się ścigać na rowerkach biegowych (razem dziewczynki i chłopcy), a następnie już osobno 3-4 latki, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12. Dystanse będą odpowiedni zwiększane dla poszczególnych kategorii. Po wszystkich zmaganiach odbędzie się ceremonia dekoracji najlepszych trójek, które otrzymają od nas puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy natomiast na mecie otrzymają od razu medal za uczestnictwo i pamiątkowy dyplom.

Udział w Festynie jest zupełnie darmowy, przewidujemy również atrakcje w postaci dmuchanego zamku.

Zapraszamy serdecznie... Drodzy Rodzice! Przyprowadźcie swoje pociechy!