MARATON MTB Z NOWYM PATRONEM!

Miło nam poinformować, że do grona naszych przyjaciół, patronów i sponsorów dołączyła Klinika Stomatologii i Ortodoncji Agata Grzegorek-Starzyńska i Bogdan Starzyński ze Słubic.

W ostatnich dniach udało nam się pozyskać nowego "Przyjaciela" naszego maratonu. Do grona naszych patronów i sponsorów dołączyła Klinika Stomatologii i Ortodoncji Agata Grzegorek-Starzyńska i Bogdan Starzyński. Klinika Stomatologii stała się również głównym Patronem Wielkiego Festynu Rowerowego dla Dziec, a także sponsorem relacji tv HTS. 

Co najważniejsze dla uczestników maratonu Mega i Mini dzięki wsparciu Stomatologii Słubice postanowiliśmy zmniejszyć wpisowe, które będzie obowiązywało od 1 marca do 5 kwietnia.

Przypominamy również, że uczestnicy Festynu Rowerowego dla dzieci startują bez żadnych opłat. Sam Festyn odbędzie się na jednym z bocznych boisk SOSiR. W załączeniu plakat Wielkiego Festynu Rowerowego dla Dzieci.

Dziękujemy serdecznie nowemu sponsorowi. Polecamy oczywiście usługi Kliniki Stomatologii i Ortodoncji Agata Grzegorek-Starzyńska, które znajduje się przy ul. Piskiej 13 w Słubicach.